Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
01/07/2020 - 12:00

Powiesił się we własnym domu. Sąsiad znalazł jego ciało

Nie żyje 87-letni mieszkaniec Jasiennej – wioski położonej w gminie Korzenna. Mężczyzna targnął się na własne życie, wieszając się we własnym domu. Niestety gdy znalazł go sąsiad, na ratunek było już za późno.

Miał jakieś problemy, a może cierpiał na depresję? Jak na razie nie wiadomo, co skłoniło 87-letniego mieszkańca Jasiennej do tak drastycznego czynu. Mężczyzna powiesił się we własnym domu. Jego ciało znalazł sąsiad. Natychmiast wezwał pomoc, ale na ratunek było już za późno. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon.

- Straszne. Dawno nie było w naszej miejscowości takiej tragedii. Podobno ten mężczyzna mieszkał samotnie. Ludzie mówią, że powiesił się na balkonie – mówi mieszkanka Jasiennej.

Służby ratunkowe otrzymały wezwanie o próbie samobójczej we wtorkowy poranek, kwadrans przed godziną 11. Pod wskazany adres udali się strażacy z Jasiennej, policjanci i lekarz. Z powodu licznych opadów deszczu dotarcie na miejsce było utrudnione.

Strażacy pomogli policjantom zdjąć wiszące ciało denata i na tym zakończyli akcję. Na miejscu pozostali policjanci, którzy wykonywali czynności dochodzeniowe.

redakcja@sadeczanin.info Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu