Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
04/05/2021 - 13:10

Pożar auta w Łososinie Dolnej. Polonez spłonął doszczętnie [ZDJĘCIA]

Na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej przez godzinę kierowców wstrzymywały utrudnienia w ruchu. Zderzyły się tam dwa samochody. Jeden z nich zaczął się palić i spłonął doszczętnie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Było kilka minut po godzinie jedenastej, gdy na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej doszło do wypadku. Tuż obok kościoła, polonez zderzył się z ciężarówką. Samochód osobowy po zderzeniu zaczął się palić. Na szczęście, osoby, które nim podróżowały, szybko zdążyły wydostać się na zewnątrz i nikomu nic się nie stało.

Zobacz też Nie żyje 16-latka potrącona przez samochód. Zmarła w nocy w krakowskim szpitalu


Gdy straże pożarne dotarły na miejsce, samochód był już cały w ogniu. Mimo sprawnej akcji gaszenia z auta został jedynie spalony wrak.

Przez prawie godzinę na drodze krajowej 75 były utrudnienia. Na początku krajówka była całkowicie zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. GDDKiA, RG, Mateusz Kmiecik)

Wypadek na DK-75 w Łososinie Dolnej. Polonez spłonął doszczętnie
Na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej przez godzinę były utrudnienia w ruchu. Zderzyły się tam dwa samochody. Jeden z nich zaczął się palić i spłonął doszczętnie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


Dziękujemy za przesłanie błędu