Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
23/09/2018 - 10:15

Prawo serii zbiera żniwo: kolejna czołówka w Krużlowej Wyżnej

Po godzinie 7. w niedzielę 23 września doszło do zderzenia dwóch osobówek w Krużlowej Wyżnej w Gminie Grybów. Dokładnie w tym samym miejscu, gdzie doszło do podobnego zdarzenia dzień wcześniej.

- Kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wypadł na łuku drogi i uderzył w kolejny samochód. Rannych nie było, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję – relacjonuje dyżurny z komisariatu policji w Grybowie, który wciąż czeka na szczegółowy meldunek.

Wiemy też, że zdarzenie miało miejsce dokładnie w tym samym miejscu, na tym samym odcinku co wczoraj kiedy około godziny 9. doszło do czołówki. O szczegółach zdarzenia pisaliśmy w publikacji Czołówka w Krużlowej Wyżnej. Tak się kończą szarże w deszczu

Dziś samochodami podróżowali tylko kierowcy, obaj byli trzeźwi. Nieoficjalnie wiemy też, że sprawca to miejscowy mieszkaniec, który doskonale powinien wiedzieć jak niebezpieczne jest feralne miejsce i znać przebieg wczorajszego zdarzenia.

Zobacz też: Dzień latających samochodów. Podróżujący zalecieli aż do szpitala a auta na złom

Warto też podkreślić – może da to do myślenia wszystkim, którzy wybierają się dziś w drogę – że tylko od piątku z powodu brawury a może bardziej zwykłego chojractwa doszło aż do czterech równie groźnych kolizji kolejno w Mochnaczce Wyżnej, wspomnianej Krużlowej Wyżnej, obok dzikiego ronda w Nowym Sączu i Grottgera w Grybowie.  

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: OSP Krużlowa WyżnaDziękujemy za przesłanie błędu