Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
24/05/2020 - 12:05

Przepadli bez śladu. Minęło sporo czasu, a oni dalej nie wrócili do domu

Kilkadziesiąt zaginionych osób z Małopolski jest od wielu miesięcy, a nawet lat, poszukiwanych przez policję. Wśród nich są także osoby z naszego regionu. Niektórzy wyszli z domu i do tej pory nie wrócili. Inni wyjechali do pracy za granicę i przepadli bez śladu. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje i gdzie teraz przebywają. Przypatrz im się dobrze. Być może dzięki twojej pomocy, któraś z poniższych osób zostanie szczęśliwie odnaleziona.

57-letnia Grażyna Mazur, która pochodzi z Biecza, od kilku miesięcy nie daje znaku życia. 13 stycznia 2020 roku przesłała rodzinie wiadomość SMS, że odchodzi i wyjeżdża za granicę. Prawdopodobnie planowała wyjechać do Niemiec. Choć minęły już trzy miesiące, do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie na policję.

Zaginiona Grażyna Mazur ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, jasny blond włosy długie do ramion, brązowe oczy i małe, przylegające uszy. Na lewej ręce ma kilka pooperacyjnych blizn.

Jeśli masz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej 57-latki, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 112 albo 47 83 44 225. Bardzo prosimy o udostępnianie tego komunikatu na portalach społecznościowych.

StronyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)