Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
10/07/2015 - 09:00

Region: Ratownicy odnaleźli poszukiwanego 22-latka. Mężczyzna nie żyje

Policjanci, strażacy i ratownicy GOPR szukali wczoraj (9 lipca) w rejonie Lubogoszczy (Beskid Wyspowy) 22 – latka. Poszukiwania zaginionego nie zakończyły się niestety szczęśliwie. Młody mężczyzna nie żyje. Policja wstępnie wykluczyła, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.
22 – latek wyszedł z domu w czwartkowe popołudnie, około godz. 17. Istniała obawa, że może on chcieć sobie zrobić krzywdę. Bardzo szybko rozpoczęła się akcja ratownicza, w którą zaangażowani byli policjanci, strażacy-ochotnicy, a także ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR.

Poszukiwania mężczyzny prowadzone były m.in. w masywie leśnym Lubogoszcz. Trwały kilka godzin. Niestety, nie zakończyły się one szczęśliwie. Mężczyzna nie żyje. Najprawdopodobniej targnął się on na swoje życie.

- Ciało 22-latka zostało odnalezione przed godz. 21 – powiedział naszemu portalowi asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. – Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabrane do badań sekcyjnych. Policja wstępnie wykluczyła, aby do śmierci młodego mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Na miejscu zdarzenia pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

(MACH)
Fot. (MACH)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)