Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
20/04/2021 - 19:20

Rozpaczliwie szukali go bliscy. Jego powieszone ciało znaleźli w lesie

Niestety śmierć znów była szybsza niż pomoc. W lesie w Stańkowej, mieszkańcy znaleźli powieszone zwłoki około pięćdziesięcioletniego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że targnął się na własne życie. Prokuratura bada przyczyny tej tragedii.

Mieszkańcy Stańkowej – wioski położonej w gminie Łososina Dolna – są wstrząśnięci tragedią, która dzisiaj wydarzyła się w ich małej miejscowości. Kilka minut po godzinie dziewiątej, w lesie znalezione zostały zwłoki około pięćdziesięcioletniego mieszkańca. Jego ciało było powieszone na drzewie.

Zobacz też 39-latek skoczył z mostu do rzeki. Chciał skończyć z życiem

Choć strażacy i policjanci już po chwili zjawili się na miejscu, niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył. Z relacji jego bliskich wynika, że ostatni raz widzieli pięćdziesięciolatka dzień wcześniej i nic nie zapowiadało, że dojdzie do tak strasznej tragedii.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali sądeccy policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczali wszelkie ślady i ustalali, jak doszło do tej tragedii. Jak na razie nie wiadomo, co skłoniło mężczyznę do tak desperackiego czynu.

To już druga próba samobójcza w dzisiejszym dniu w naszym regionie. Przypomnijmy. Przed godziną trzynastą w Gorlicach, trzydziestodziewięcioletni mieszkaniec powiatu gorlickiego, rzucił się z mostu znajdującego się przy ulicy Mickiewicza do rzeki Ropa.

Zobacz też Lekarze walczą o życie chłopca, który wpadł pod samochód [ZDJĘCIA]

Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie, natychmiast wezwali pomoc. Nie czekali jednak bezczynnie i sami wyciągnęli desperata na brzeg. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Z lekkimi obrażeniami został zabrany przez pogotowie ratunkowe do gorlickiego szpitala. ([email protected]in.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu