Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
22/03/2019 - 11:25

Samochód potrącił pieszego. Widziałeś wypadek? Zgłoś się na policję

Śledczy ustalają, jak doszło do dramatycznego wypadku na ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu. Mężczyzna potrącony przez samochód został ranny. Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia.

Sądeccy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 8 lutego w Nowym Sączu. Dramat rozegrał się około godziny 19.30 na ulicy Kołłątaja w pobliżu skrzyżowania z ulicą Żywiecką.

Mężczyzna, który podróżował samochodem, potrącił pieszego. Kierowca zatrzymał się i udzielił pomocy poszkodowanemu, który nie chciał korzystać z pomocy medycznej. Z czasem jednak objawy nasiliły się i mężczyzna zgłosił się do sądeckiego szpitala. Okazało się, że w wypadku doznał poważnych obrażeń ciała. Niestety nie wziął żadnych danych od kierowcy, który go potrącił. Nie pamięta też, jakim samochodem poruszał się, dlatego policja szuka świadków wypadku.  

- Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat tego zdarzenia oraz kierowcy biorącego w nim udział prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (tel. 18 442 42 57), sekretariatem Wydziału Kryminalnego (tel. 18 442 41 51) bądź oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu (tel. 18 442 46 30) – apeluje Aneta Izworska z Biura Prasowego sądeckiej policji.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu