Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
07/09/2021 - 10:00

Samochód zderzył się z autobusem. Autem jechała młoda matka z dziećmi [ZDJĘCIA]

Fatalnie rozpoczął się wtorek na sądeckich drogach. Najpierw w Tęgoborzy osobowy Peugeot zderzył się z autobusem kursowym, chwilę później do identycznego wypadku doszło w Starym Sączu.

 Było kilka minut po godzinie siódmej, jak w Tęgoborzy na drodze w kierunku Znamirowic doszło do dramatycznego wypadku. Osobowy Peugeot zderzył się z autobusem.

- Autem jechała około dwudziestoletnia kobieta z dwójką dzieci. Jedno z nich miało rok, a drugie dwa lata – powiedział naszej redakcji Marian Marszałek, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. Młoda matka z jednym dzieckiem została przewieziona karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Z kolei autobusem podróżowały dwie dorosłe osoby. Żadnej z nich nic poważnego się nie stało.

Przez jakiś czas droga była całkowicie zablokowana. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego wypadku i kto zawinił. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy usunęli z jezdni uszkodzone pojazdy, a ruch na drodze został na nowo wznowiony.

Niemal w tym samym czasie do identycznego wypadku doszło w Starym Sączu na ulicy Jana Pawła II, gdzie samochód marki Honda zderzył się z autobusem. Osoby podróżujące tymi pojazdami - mimo wszystko - miały sporo szczęścia, bo nikomu nic się nie stało. Nikt nie został zabrany do szpitala.

Po zderzeniu samochód stał na pasie jezdni w kierunku Starego Sącza, z kolei autobus znajdował się na poboczu. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia w ruchu. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)

Dramatyczny wypadek w Tęgoborzy. Samochód zderzył się z autobusem, są ranni
Fatalnie rozpoczął się wtorek na sądeckich drogach. Najpierw w Tęgoborzy osobowy Peugeot zderzył się z autobusem kursowym. Chwilę później do identycznego wypadku doszło w Starym Sączu, gdzie Honda zderzyła się z autobusem.


Dziękujemy za przesłanie błędu