Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
10/06/2019 - 15:00

Śmierć na drodze. Rowerzysta nie dotarł do celu podróży

W powiecie gorlickim przy drodze znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Śledczy ustalają, jaka była przyczyna jego śmierci. Wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

W sobotę (8 czerwca) w godzinach porannych w Strzeszynie koło Biecza znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało leżało przy drodze. Tuż obok niego znajdował się rower. Karetka pogotowia bardzo szybko dotarła na miejsce, ale pomoc medyczna nie przyniosła żadnego efektu. 72-letni mieszkaniec Biecza już nie żył.

Zobacz też Tragedia na Limanowszczyźnie. Zwłoki mężczyzny leżały na drodze

Gorliccy policjanci z grupy dochodzeniowej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało. W najbliższych dniach zostanie wykonana sekcja, która wyjaśni, jak zginął mężczyzna. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Prawdopodobnie 72-latek zmarł z przyczyn naturalnych.  

Do podobnego zdarzenia doszło kilka dni temu na Limanowszczyźnie. W Rupniowie znaleziono zwłoki 35-latka. Ciało leżało na drodze. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś przyczynił do jego śmierci, ale zarówno w jednym, jak i drugim przypadku wszelkie wątpliwości rozwieją wyniki sekcji.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)