Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
19/09/2020 - 08:45

Starszy mężczyzna zaginął bez śladu. Jest schorowany i ma problemy z pamięcią

Zaginął Jan W., który jest mieszkańcem Krakowa. 81-latek jest schorowany i ma problemy z pamięcią. Od kilku dni nie daje znaku życia. Zmartwiona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

Zaginiony Jan W. wyszedł z domu w środę 16 września około godziny piętnastej. Choć od jego zaginięcia minęły już trzy dni, wciąż nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Mężczyzna jest schorowany, kuleje na lewą nogę i ma problemy z pamięcią. Ostatni raz był widziany przy ulicy Zielińskiej w Krakowie. Jego bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może się znajdować, dlatego o pomoc w odnalezieniu 81-latka poprosili policję.

Zaginiony Jan W. ma 165 cm wzrostu, niebieskie oczy, siwe włosy zaczesywane na lewą stronę oraz szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie zieloną kurtkę na guziki, ciemne materiałowe spodnie i brązowo-żółtą bawełnianą koszulę.

Jeśli widziałeś zaginionego 81-latka albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuje się z krakowską policją pod numerem telefonu 47 83 52 912, 47 83 57 245 lub 112. Każda informacja jest na wagę złota. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)