Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
13/12/2021 - 23:50

Straszny wypadek w Grybowie. Maszyna do zrywania asfaltu wciągnęła 20-latka

Podczas rozładunku maszyn, które miały posłużyć pracownikom do remontu ulicy Chłodnej w Grybowie, doszło do strasznego wypadku. Frezarka służąca do zrywania asfaltu wciągnęła młodego mężczyznę. Poszkodowany 20-latek został uwolniony przez strażaków i przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Tarnowie.

Dzisiaj około godziny trzynastej w Grybowie doszło do strasznego wypadku. Maszyna służąca do zrywania asfaltu wciągnęła mężczyznę. Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie, natychmiast wezwali pomoc. Już po chwili na miejscu pojawili się strażacy, którzy wyciągnęli poszkodowanego z ważącej kilkadziesiąt ton frezarki i przekazali pod opiekę załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna był przytomny. 

Zobacz też Rodzina i przyjaciele pożegnali 28-letniego Kamila. Zginął w wypadku w Tęgoborzy

- Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci, powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania - wyjaśnia kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło podczas uruchamiania frezarki drogowej. Właśnie wtedy 20-letni mężczyzna doznał obrażeń kończyn dolnych. Poszkodowany został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Tarnowie.

Dzisiaj w Grybowie rozpoczął się remont ulicy Chłodnej, na której miała zostać położona nowa nawierzchnia. Niestety z powodu wypadku jak na razie prace zostały wstrzymane. ([email protected] Fot. PSP Nowy Sącz, Kamil Gajkowski - dziękujemy)

Straszny wypadek w Grybowie. Frezarka do zdzierania asfaltu wciągnęła mężczyznę
Podczas remontu drogi w Grybowie doszło do strasznego wypadku. Frezarka do zdzierania asfaltu wciągnęła mężczyznę. Przed chwilą poszkodowany został uwolniony przez strażaków i przekazany załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Dziękujemy za przesłanie błędu