Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
30/11/2021 - 21:05

Strażacy walczyli z ogniem w Cieniawie. Płonął warsztat samochodowy

Niebezpiecznie zrobiło się przed godziną 15 w Cieniawie, gdzie płonął warsztat samochodowy. Strażacy walczyli z ogniem niemal cztery godziny. Na szczęście, poza stratami materialnymi, nikt nie odniósł obrażeń.

Fot.: OSP Cieniawa

I znowu zrobiło się u nas niebezpiecznie. Pożary gnębiły niedawno Gorlice, gdzie płonął drewniany budynek oraz Porębę Wielkę (gmina Niedzwiedź), w której 7 osób zostało ewakuowanych z domku letniskowego. Wtorkowego popołudnia ogień pojawił się w gminie Grybów.

Fot.: OSP Cieniawa

Chwilę po godzinie 15 mieszkańców Cieniawy na równe nogi postawiły strażackie syreny. Kłęby dymu były zauważalne z daleka. Jak się okazało, płonęło poddasze warsztatu samochodowego. Płomienie wychodziły na zewnątrz budynku. Strażacy zaraz po przybyciu na miejsce rozpoczęli działania mające na celi stłumienie ognia.

Fot.: OSP Cieniawa

Na szczęście w pożarze nikt nie odniósł obrażeń. Ucierpiał jedynie sam warsztat. W czasie trwania akcji na drodze występowały utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracowały jednostki PSP Nowy Sącz, OSP Cieniawa, OSP Ptaszkowa i OSP Mystków. Działania trwały niemal cztery godziny. ([email protected], fot.: OSP Cieniawa)Dziękujemy za przesłanie błędu