Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
10/12/2019 - 09:50

„Święta krowa” przyjechała na zakupy. Jedno miejsce jej nie wystarczyło

„Święta krowa” przyjechała do jednej z sądeckich galerii handlowych. Kierowca w tak nieumiejętny sposób zaparkował samochód, że jedno miejsce parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych mu nie wystarczyło. Zajął też część drugiego miejsca. Zobaczcie sami.

„Święta krowa” na brzeskich numerach rejestracyjnych przyjechała na zakupy do jednej z galerii handlowych w Nowym Sączu. Kierowca zostawił samochód w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Nie wiemy czy miał do tego prawo. Czytelnik, który przesłał nam zdjęcie, nie poinformował nas o tym. Tak czy inaczej kierowca zaparkował samochód tak nieumiejętnie, że zajął swoje miejsce parkingowe i jeszcze część drugiego.

Zobacz też Jedna "święta krowa", a zajęła aż trzy miejsca parkingowe

W Nowym Sączu galerie handlowe są bardzo oblegane przez klientów. Nieraz bardzo trudno znaleźć miejsce parkingowe, dlatego każde jest na wagę złota. Niestety bardzo często kierowcy myślą tylko o sobie. Nie zwracają w ogóle uwagi na to, że zajmują nieraz dwa, a nawet trzy miejsca, dlatego nie ma co się dziwić, że ciężko znaleźć miejsce parkingowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021