Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 marca. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
06/02/2023 - 15:30

Szedł poboczem drogi i właśnie wtedy rozegrał się dramat. Policja szuka świadków

Szedł ulicą Kołłątaja w kierunku centrum miasta i właśnie wtedy rozegrał się dramat. W 70-letniego mężczyznę uderzył rozpędzony samochód. Kierowca zamiast udzielić mu pomocy, uciekł z miejsca wypadku. Teraz szuka go policja.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielny poranek, po godzinie czwartej na ulicy Kołłątaja w Tarnowie. 70-letni mężczyzna, pchając wózek transportowy, szedł poboczem drogi w kierunku centrum miasta. Nagle nadjechał rozpędzony samochód, który uderzył w nieszczęśnika.

Zobacz też Tragiczna śmierć w płomieniach. Długo go reanimowali, jego dom był cały w ogniu 

Wypadek w Tarnowie na ul. Kołłątaja

Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu 70-latkowi. Jak gdyby nigdy nic dalej kontynuował swoją podróż. Na ratunek rannemu mężczyźnie pośpieszyły przejeżdżające tamtędy osoby. To one wezwały pogotowie ratunkowe i udzieliły mu pierwszej pomocy. Poszkodowany z urazem kręgosłupa został zabrany do szpitala w Tarnowie. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża.

Całe zdarzenie widział taksówkarz. Z jego zeznań wynika, że sprawca poruszał się osobową Skodą. Być może uchwyciły go kamery monitoringu miejskiego. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku i szukają sprawcy.

Wypadek w Otfinowie. Samochód potrącił pieszego 

To już kolejny wypadek w powiecie tarnowskim w ostatnim czasie. Dokładnie tydzień wcześniej (29 stycznia) do nieszczęścia doszło w Otfinowie koło Tarnowa. Samochód potrącił 21-letniego mieszkańca gminy Żabno, który wracał ze studniówki. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz złamania kości skroniowej

Zobacz też Otfinów: Wracał ze studniówki do domu i właśnie wtedy rozegrał się dramat. Policja szuka świadków

Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił mu pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Jego również szuka policja. ([email protected] Fot. TK)Dziękujemy za przesłanie błędu