Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
22/11/2019 - 16:55

Szukali go z lądu i z powietrza. Mija czwarta doba od zaginięcia Pawła Deli

Minęła kolejna doba od zaginięcia 47-letniego Pawła Deli. Mieszkaniec Mszany Dolnej w poniedziałek opuścił Dom Pomocy Społecznej i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze kontynuowali dzisiaj poszukiwania wykorzystując śmigłowiec policyjny.

Limanowscy policjanci kontynuowali dzisiaj poszukiwania zaginionego Pawła Deli z Mszany Dolnej.  47-letni mężczyzna opuścił w poniedziałek budynek Domu Pomocy Społecznej, w którym mieszkał. Niestety do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się z bliskimi.

Zobacz też Policjanci wznowili poszukiwania. Nowe fakty w sprawie zaginięcia Pawła Deli

Przez ostatnie dni szukało go kilkudziesięciu strażaków, policjantów i goprowców. Wczoraj przeszukali tereny gminy Niedźwiedź. Niestety nie udało się go odnaleźć. Dzisiaj w akcji poszukiwawczej funkcjonariusze wykorzystali policyjny śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  

Przypomnijmy. Zaginiony Paweł Dela ma około 175 cm wzrostu, średnią budowę ciała, piwne oczy, przylegające uszy oraz ciemne włosy. Mężczyzna choruje na serce i schizofrenię. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z limanowską policją pod numerem telefonu 18 33 79 400, 18 331 00 07 albo 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. KWP Kraków / policja.pl Marek KrupaDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021