Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
01/04/2021 - 14:30

Targnął się na własne życie. Teraz może iść za kraty

Mimo zakazu, wszedł do mieszkania swojej partnerki. Gdy kobieta wróciła, 36-latek targnął się przy niej na własne życie, raniąc się nożem. Na szczęście pomoc dotarła na czas. Mężczyzna trafił do szpitala. Teraz grozi mu areszt, ograniczenie wolności albo kara grzywny.

W minioną środę, w godzinach wieczornych, w jednym z mieszkań na terenie Nowego Targu rozegrały się dramatyczne sceny. 36-letni mężczyzna targnął się na własne życie, raniąc się nożem w rękę. Pod wskazany adres natychmiast ruszył patrol policji.

Zobacz też Nie było wolnej karetki. Po schorowaną kobietę przyleciał śmigłowiec

Po dotarciu na miejsce policjanci zastali kobietę i leżącego na podłodze w kałuży krwi 36-latka. Mundurowi udzielili mu pierwszej pomocy, zatamowali krwawienie z ręki i do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia, cały czas kontrolowali jego stan. 36-latek przeżył i został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.

Funkcjonariusze w rozmowie z kobietą ustalili, że po powrocie do mieszkania zastała w nim swojego partnera, który zranił się nożem. 36-latek przebywał w mieszkaniu pomimo, że po ostatniej awanturze i interwencji policji miał zakaz zbliżania się do mieszkania.

Zobacz też Poszukiwania w gminie Korzenna. Zaginiony mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy

36-latek złamał policyjny zakaz, dlatego teraz grozi mu areszt, ograniczenie wolności albo kara grzywny.

- Osobom, które są w sytuacjach kryzysowych, przypominamy o funkcjonującym bezpłatnym telefonie 116 123 - Ogólnopolskiej Poradni Telefonicznej dla Osób Przeżywających Kryzys Emocjonalny – przypominają policjanci. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020