Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
09/08/2021 - 16:00

Targnął się na życie w budynku gospodarczym. Jego ciało znalazła rodzina

Nie żyje mieszkaniec Bystrej – wioski położonej w gminie Gorlice. Mężczyzna targnął się na własne życie, wieszając się w budynku gospodarczym. Niestety gdy znaleźli go członkowie rodziny, na ratunek było już za późno.

Dochodziła godzina jedenasta, jak gorlickie służby ratunkowe otrzymały dramatyczne zgłoszenie. W jednym z budynków gospodarczych w Bystrej koło Gorlic, mężczyzna targnął się na własne życie. Jego powieszone ciało, znaleźli członkowie rodziny. Mieli nadzieję, że życie 55-latka uda się jeszcze uratować, dlatego nie czekając ani chwili, wezwali pomoc.

Pod wskazany adres natychmiast ruszyło pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Niestety okazało się, że na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali gorliccy policjanci, którzy zabezpieczyli zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie – jak to zwykle bywa w takich sytuacjach – w najbliższych dniach ciało zostanie poddane badaniom sekcyjnym.

  • Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.
  • Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu, ul. Śniadeckich 10,  tel. 18 449 04 98
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego, Aleje Wolności 49, tel. 18 442 56 28

(r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu