Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
11/07/2022 - 15:30

Tę podróż zapamięta do końca życia. Jej samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Jechała za szybko. Przejeżdżając przez Moszczenicę, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem i uderzyła w drzewo. Jej auto zamieniło się w kupę złomu.

O wielkim szczęściu – mimo wszystko – może mówić mieszkanka powiatu tarnowskiego, która dzisiaj około godziny dwunastej trzydzieści, spowodowała wypadek na ulicy Widokowej w Moszczenicy koło Gorlic. Na zakręcie kobieta straciła kontrolę nad samochodem. Osobowy Peugeot, którym podróżowała, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Zobacz też Straszny wypadek na drodze krajowej 28. Po ciężko rannego przyleciał śmigłowiec

Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Moszczenicy i Gorlic, pogotowie ratunkowe i policja. Przez jakiś czas droga w Moszczenicy była zablokowana. 

Zobacz też Wjechała samochodem pod pociąg. Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

Poszkodowana kobieta była przytomna. Skarżyła się na ból kręgosłupa. Strażacy, a następnie ratownicy medyczni udzielili jej pomocy. Kierująca została przewieziona do gorlickiego szpitala na dodatkowe badania.

Z ustaleń gorlickich policjantów wynika, że do wypadku przyczyniła się nadmierna prędkość, z jaką poruszała się mieszkanka powiatu tarnowskiego. 

- Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych – powiedział naszej redakcji st. asp. Gustaw Janas, rzecznik prasowy gorlickiej policji. ([email protected] Fot. OSP Moszczenica – dziękujemy!)

Tę podróż zapamięta do końca życia. Jej samochód uderzył w drzewo
Jechała za szybko. Przejeżdżając przez Moszczenicę, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem i uderzyła w drzewo. Jej auto zamieniło się w kupę złomu.


Dziękujemy za przesłanie błędu