Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
19/03/2023 - 14:55

Te straszne wydarzenia rozegrały się podczas pracy w lesie. Znalazł się w szpitalu [WIDEO]

Zawsze, kiedy na miejsce wzywany jest helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mamy do czynienia z bardzo poważnym wypadkiem. Nie inaczej było w tym przypadku. 49-latek musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Wypadek w Przytkowicach

Zima dobiega końca. Już za kilka dni nadejdzie wiosna. Piękna pogoda, którą mamy w ten weekend sprawia, że ponownie  rozpoczynają się różnego rodzaju prace na polach i w lasach. Niestety, dochodzi podczas nich również do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Przykład mieliśmy sobotniego wieczoru.

Wszystko działo się w Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Do wypadku doszło podczas wycinki drzew. Jedno z nich przygniotło 49-latka, który jechał traktorem. Wyglądało to bardzo poważnie. Uszkodzony był również pojazd. Natychmiast na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Drzewo przygniotło 49-latka

- Mężczyzna doznał obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje podkom. Barbara Szczerba z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Na miejscu obecni byli oczywiście również ratownicy medyczni, strażacy i wyjaśniająca wszystkie okoliczności tego zdarzenia policja.

Przypomnijmy, że nie tak dawno doszło do bardzo podobnej sytuacji, która zakończyła się tragicznie. Drzewo przygniotło wówczas 50-latka pracującego w lesie w Starej Wsi. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Więcej o tej sprawie piszemy TUTAJ. W sobotę ciągnik przygniótł również traktorzystę w Rabie Niżnej. On także trafił do szpitala. ([email protected], fot.: OSP Wysoka, wideo: OSP Wysoka)Dziękujemy za przesłanie błędu