Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
14/10/2022 - 13:55

Tragedia na budowie. Nie żyje 59-letni mężczyzna

Na terenie jednej z działek budowlanych w Przyszowej znalezione zostały zwłoki 59-letniego mężczyzny. Jak na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna jego śmierci. Być może był to nieszczęśliwy wypadek albo śmierć nastąpiła z przyczyn zdrowotnych. Policja wyklucza, aby ktoś przyczynił się tej tragedii.


Limanowscy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny tragedii, która wydarzyła się na jednej z działek budowlanych w Przyszowej koło Limanowej. W miejscu, w którym jest budowany dom, znalezione zostało ciało mężczyzny. Jak się okazało, były to zwłoki 59-latka.

Zobacz też Policjanci znaleźli zwłoki w krakowskim pustostanie. Zaginiony Jakub Bocheński nie żyje?

Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Być może doszło do nieszczęśliwego wypadku albo śmierć nastąpiła z przyczyn zdrowotnych. Policjanci wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do tej tragedii.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ciało i w najbliższych dniach zostanie wykonana sekcja, której wyniki będą kluczowe w ustaleniu przyczyny śmierci 59-latka. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu