Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
14/05/2020 - 17:00

Tragedia na moście w Maciejowej. Powiesiła się młoda kobieta

Mieszkańcy Maciejowej są wstrząśnięci tragedią, która dzisiaj rano wydarzyła się w ich miejscowości. Na moście znaleziono powieszone ciało młodej kobiety. Niestety na ratunek było za późno.

Czy miała jakieś problemy? Co skłoniło ją do tego, że odebrała sobie życie? Te wszystkie pytania jak na razie pozostają bez odpowiedzi. Wiadomo tylko, że kiedy na miejscu pojawili się policjanci, ratownicy medyczni i strażacy, na pomoc było już za późno.

- To nie była mieszkanka Maciejowej. Z tego co wiem, zostawiła samochód (na rzeszowskich numerach rejestracyjnych) na drodze obok mostu, a chwilę później znaleźli jej powieszone ciało - informuje mieszkaniec Maciejowej.

Zobacz też Mieszkańcy Maciejowej są wstrząśnięci. To oni znaleźli wiszące ciało kobiety

Dramat rozegrał się dzisiaj rano. Dochodziła już godzina 8, jak sądeckie służby otrzymały wezwanie. Jak się okazało, na moście rzeki Kamienica znaleziono powieszone ciało młodej kobiety. Niestety już nie żyła.

Zobacz też Śmierć młodej kobiety w Maciejowej zszokowała internautów w całej Polsce

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczyli jej ciało. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, która da odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną zgonu.

RG [email protected], Fot. Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu