Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
22/11/2020 - 12:45

Tragedia w Homrzyskach. Syn znalazł w lesie ciało swojego ojca

Poszedł do lasu i długo nie wracał do domu. Zaniepokojony syn zaczął szukać ojca. Znalazł go nieżywego. Jego ciało leżało na powalonym drzewie. Niestety na ratunek było już za późno.

javascript:void(0)

Dramat rozegrał się w sobotni wieczór w Homrzyskach koło Nawojowej. Około 50-letni mężczyzna poszedł do lasu. Gdy długo nie wracał, zaniepokojony syn zaczął go szukać. Niestety jego obawy potwierdziły się. Znalazł swojego ojca w lesie. 50-latek leżał na powalonym drzewie. Był nieprzytomny i nie oddychał.

Syn miał nadzieję, że uda się jeszcze uratować życie ojca. Natychmiast wezwał służby ratunkowe. Bardzo szybko na miejsce dotarły straże pożarne, policja i pogotowie ratunkowe. Niestety na ratunek było za późno. Lekarz stwierdził zgon.

Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny – być może w lesie doszło do nieszczęśliwego wypadku albo śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Ustalaniem przyczyn i okoliczności tej tragedii zajmą się policjanci. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu