Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
06/02/2023 - 12:30

Tragiczna śmierć w płomieniach. Długo go reanimowali, jego dom był cały w ogniu

W nocy w miejscowości Imbramowice wybuchł pożar. Zapalił się budynek mieszkalny. Płomienie i kłęby dymu było widać z daleka. Niestety, strażacy znaleźli w środku nieprzytomnego mężczyznę. Długo go reanimowali. Mimo starań jego życia nie udało się uratować.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Imbramowicach koło Krakowa wybuchł pożar. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zapalił się budynek mieszkalny. Ogień objął pierwsze piętro domu. Żywioł tak szybko się rozprzestrzeniał, że już po chwili zaczął trawić poddasze i dach obiektu. Płomienie i kłęby dymu było widać z daleka.

Tragiczny pożar w Imbramowicach koło Krakowa 

Zobacz też Turyści utknęli w schronisku. Zasypało ich aż po dach  

Bardzo szybko na miejsce dotarły straże pożarne z Wolbromia, Trzyciąża, Ściborzyc, Jangrotu, Glanowa i Tarnawy. W sumie aż dziewięć zastępów i ponad czterdziestu strażaków.

Ratownicy natychmiast zaczęli gasić pożar, polewając wodą płonący budynek. Gdy ogień udało się ugasić, strażacy weszli do domu i sprawdzili dokładnie wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli nieprzytomnego mężczyznę, który prawdopodobnie był właścicielem obiektu. Strażacy wynieśli go na zewnątrz i rozpoczęli reanimację, którą potem kontynuowała załoga pogotowia ratunkowego. Niestety mimo starań, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zobacz też Zmarł za kierownicą samochodu. Ratownicy bardzo długo go reanimowali 

Strażacy całą noc dogaszali ogień i prowadzili rozbiórkę spalonej konstrukcji domu. Akcję zakończyli nad ranem.

Zobacz też Groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo. To się mogło skończyć dla niej tragicznie  

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do tego pożaru. Przyczyny ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. ([email protected] Fot. OSP Trzyciąż, OSP Ściborzyce, OSP Tarnawa)

Tragiczna śmierć w płomieniach. Długo go reanimowali, jego dom był cały w ogniu
W nocy w miejscowości Imbramowice wybuchł pożar. Zapalił się budynek mieszkalny. Płomienie i kłęby dymu było widać z daleka. Niestety, strażacy znaleźli w budynku nieprzytomnego mężczyznę. Długo go reanimowali. Mimo starań jego życia nie udało się uratować. (Fot. OSP Trzyciąż, OSP Ściborzyce, OSP Tarnawa)


Dziękujemy za przesłanie błędu