Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
23/06/2021 - 12:45

Tragiczny poranek w gminie Chełmiec. Znalazł w lesie powieszone ciało

To był tragiczny poranek w gminie Chełmiec. Jeden z mieszkańców znalazł w lesie z Małej Wsi powieszone ciało mężczyzny. Na ratunek było już za późno. Prokuratura bada przyczyny tej tragedii.

Dlaczego targnął się na własne życie? Miał jakieś problemy i nie widział innego rozwiązania? A może cierpiał na depresję? Na te pytania próbują znaleźć odpowiedź sądeccy policjanci wspólnie z prokuratorem, którzy od kilku godzin wykonują czynności dochodzeniowe w Małej Wsi w gminie Chełmiec.

Dzisiaj rano jeden z mieszkańców znalazł w lesie powieszone ciało. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył. Jak się okazało, było to ciało 52-letniego mieszkańca Sądecczyzny. Śledczy wstępnie wykluczyli, aby ktoś miał się przyczynić do jego śmierci.

Prawdopodobnie ciało denata – jak zwykle w takich sytuacjach – zostanie zabezpieczone przez policjantów, a następnie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, której wyniki pomogą ustalić śledczym przyczyny i okoliczności tej tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna JM)Dziękujemy za przesłanie błędu