Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
17/11/2020 - 18:35

Tragiczny pożar w Wójtowej. W garażu strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Gorliccy strażacy zostali wezwani do gaszenia pożaru. Niestety w spalonym garażu znaleźli zwęglone ciało mężczyzny. Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Było kilkanaście minut po godzinie jedenastej, jak gorliccy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze w Wójtowej (gmina Lipinki). Według osoby zgłaszającej, palił się garaż, w którym znajdował się samochód. We wskazane miejsce niezwłocznie ruszyły zastępy z Gorlic i Wójtowej, a także policja.

Zobacz też Długo nie wychodził z mieszkania. Gdy strażacy weszli do środka, było za późno

Strażacy już po chwili dotarli na miejsce i zaczęli gasić płonący garaż. Gdy sytuację udało się opanować, weszli do środka. W garażu natknęli się na spalone zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że było to ciało właściciela garażu.

Przez wiele godzin gorliccy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonywali czynności dochodzeniowe pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostanie wykonana sekcja. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu