Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
19/03/2021 - 21:40

Tragiczny wypadek koło Grybowa. Życia mężczyzny nie udało się uratować

Droga wojewódzka w Białej Niżnej koło Grybowa jest zablokowana. Doszło tam do tragicznego wypadku. Samochód potrącił pieszego. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności tej tragedii.


Kilkanaście minut po godzinie dwudziestej, na drodze wojewódzkiej 981 w Białej Niżnej koło Grybowa doszło do nieszczęśliwego wypadku. Samochód marki Renault Trafic potrącił pieszego, który przechodził na drugą stronę jezdni. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał. Mimo reanimacji życia 55-latka nie udało się uratować. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon. Jak na razie nie wiadomo, czy miał na sobie odblaski i czy przechodził na drugą stronę jezdni na przejściu dla pieszych.

Zobacz też Z ostatniej chwili: Bus zderzył się "elką". Droga krajowa zablokowana

W tej chwili policjanci wykonują czynności dochodzeniowe, które mają ustalić, jak doszło do tego nieszczęścia. Droga od Stróż w kierunku Grybowa jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin. Uważajcie na siebie. Na drogach jest bardzo ślisko. Chwila nieuwagi może mieć fatalne skutki. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Karol Gołąb)Dziękujemy za przesłanie błędu