Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
13/09/2021 - 12:25

Tragiczny wypadek podczas ścinki drzew. Nie żyje 56-letni mężczyzna

Próbował ściąć drzewo na swojej działce, ale wtedy uderzyła go spadająca gałąź. Niestety mimo prowadzonej przez kilkadziesiąt minut reanimacji, życia 56-latka nie udało się uratować.

W miniony weekend, a dokładnie w sobotę 11 września, w Mszanie Górnej doszło do nieszczęśliwego wypadku. 56-letni mężczyzna ścinając drzewo na własnej posesji prawdopodobnie został uderzony przez spadającą gałąź.

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, poszkodowany leżał na ziemi. Był nieprzytomny i nie oddychał. Ratownicy natychmiast zaczęli go reanimować. Niestety mimo starań jego życia nie udało się uratować.

- Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej limanowskiej policji wraz z technikiem kryminalistyki. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – powiedziała naszej redakcji asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Wyniki sekcji zwłok pomogą śledczym w ustalaniu dokładnych przyczyn i okoliczności tej tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu