Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
25/04/2013 - 13:24

Tragiczny wypadek w Cyganowicach. Nie żyje 55-letnia rowerzystka

Wczoraj (24 kwietnia) w Cyganowicach (gmina Stary Sącz) 55-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód. W wyniku zderzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policja szuka świadków tego wypadku.
Do zdarzenia doszło po godz. 20. W akcji ratowniczej brały udział straż pożarna (ratownicy z JRG nr 2 z Nowego Sącza i druhowie OSP ze Starego Sącza), policja i pogotowie ratunkowe. Najpierw kobietę reanimowali strażacy, a później zespół pogotowia ratunkowego. Niestety mimo ich wysiłków rowerzystki nie udało się uratować.
- Kierujący mazdą Sądeczanin potrącił wczoraj wieczorem w rejonie skrzyżowania z drogą do Cyganowic 55-letnią mieszkankę gminy Stary Sącz, która jechała rowerem – poinformowała nasz portal st. sierż. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - W wyniku zderzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.
Kierowca jechał samochodem od strony Barcic w kierunku Nowego Sącza. Był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu oraz z sądeckiej „drogówki”.
Sądeccy policjanci zwracają się do ewentualnych świadków tego wypadku lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z tym zdarzeniem o kontakt z policją.
- Wszystkie dodatkowe informacje pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności całego zdarzenia – dodaje rzeczniczka sądeckiej policji. - Na wszelkie informacje czekamy pod numerem telefonu: (18) 442 42 46 – (Wydział Kryminalny) lub pod numerem alarmowym 997.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu