Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
05/04/2018 - 13:05

Tragiczny wypadek w Korzennej. Mężczyzna został przysypany ziemią. Zginął na miejscu

Podczas prac ziemnych na jednego z pracowników osunęła się ziemia. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Dramat rozegrał się kilka minut po godzinie 9 w Korzennej. Podczas budowy sieci kanalizacyjnej na jednego z pracowników osunęła się ziemia. Mężczyzna został przygnieciony przez elementy, które zabezpieczały wykop ziemny. Niestety nie udało się go uratować. Zginął na miejscu. Miał zaledwie 46-lat i był mieszkańcem gminy Łososina Dolna.

- Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z Komisariatu Policji w Grybowie oraz technik kryminalistyki z sądeckiej komendy – informuje Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Zobacz też Motocyklista uderzył w przydrożny słup. Poważnie ranny został zabrany do szpitala

O wypadku została powiadomiona również Państwowa Inspekcja Pracy i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Funkcjonariusze wyjaśnią, jak doszło do tej tragedii i czy miejsce było odpowiednio zabezpieczone.


RG [email protected], Fot. OSP Korzenna Centrum / PSP Nowy Sącz

Tragiczny wypadek w Korzennej. Mężczyzna został przysypany ziemią. Zginął na miejscu
Podczas prac ziemnych na jednego z pracowników osunęła się ziemia. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku. (Fot. OSP Korzenna Centrum / PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu