Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
05/07/2021 - 23:50

Tragiczny wypadek w pizzerii. Nie żyje około 40-letni mężczyzna

Reanimowali go przez kilkadziesiąt minut. Niestety mimo starań strażaków i ratowników medycznych, życia około 40-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Limanowscy policjanci wspólnie z prokuraturą ustalają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, który dzisiaj w godzinach popołudniowych wydarzył się w pizzerii w Tymbarku. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że około 40-letni mężczyzna prawdopodobnie został porażony prądem.

Świadkowie tego strasznego wypadku natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. Dosłownie już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Tymbarku i Limanowej, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał. Znajdował się na poddaszu lokalu gastronomicznego. Strażacy, a następnie ratownicy medyczni przez kilkadziesiąt minut reanimowali go. Niestety mimo starań, jego życia nie udało się uratować.

Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do tego nieszczęścia. Jak nieoficjalnie podaje portal limanowa.in, mężczyzna zajmował się montażem klimatyzacji na poddaszu budynku. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu