Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
04/11/2020 - 12:10

Tragiczny wypadek w Sędziszowej. Reanimowali go bardzo długo, ale nie udało się

W gminie Bobowa doszło dzisiaj do nieszczęśliwego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę. Niestety, mimo długiej reanimacji, życia traktorzysty nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w miejscowości Sędziszowa. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, ciągnik typu SAM, zjechał z drogi dojazdowej do posesji i na stromej skarpie przewrócił się, przygniatając traktorzystę.

46-letni mężczyzna został odnaleziony przez członków rodziny, którzy natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. Bardzo szybko na miejsce dotarli strażacy z Bobowej. Chwilę później przyjechali strażacy z Gorlic i Sędziszowej, a także karetka pogotowia i policja.

Niestety okazało się, że poszkodowany traktorzysta jest nieprzytomny i nie oddycha. Strażacy, a następnie ratownicy medyczni bardzo długo reanimowali go. Niestety jego obrażenia były tak poważne, że nie udało się uratować jego życia. - Na miejsce udają się funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej – poinformował naszą redakcję asp. szt. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu