Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
07/09/2020 - 21:00

Trwa czarna seria! Znowu dramat. Czworo rannych, w tym kobieta w ciąży i dziecko

Trwa czarna seria wypadków na drodze. Ulewny deszcz sprawia, że jezdnie są śliskie. Do południa rozegrał się kolejny dramat. W Starej Wsi koło Limanowej czołowo zderzyły się volkswagen i hyundai. Ranne są cztery osoby, w tym dziecko i kobieta w ciąży.

Czytaj też Deszczowy horror na drodze. Uderzyła czołowo w małżeństwo z dziećmi [ZDJĘCIA]

Nieszczęście wisi nad limanowskimi drogami? Ledwie w kilkanaście godzin po wypadku w Lubomierzu, gdzie rannych zostało pięć osób, doszło do kolejnego czołowego zderzenia, tym razem w Starej Wsi.

I tym razem przyczyniła się do tego zła pogoda. Nie przestaje padać deszcz, jezdnie są śliskie.  Według wstępnych ustaleń policji zawinił kierowca volkswagena.

- Nie dostosował prędkości do panujących warunków – mówi dyżurny limanowskiej komendy. -  Na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas jezdni, na którym był hyundai.

czytaj też Doszło do dramatu przez brawurę? Otarła się o śmierć nad Jeziorem Rożnowskim  

Autem podróżowały cztery osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wśród rannych jest kobieta w ciąży.  Na razie nie wiadomo jak ciężkich obrażeń doznały ofiary wypadku.

Przypomnijmy, że od niedzieli to już trzecie czołowe zderzenie w naszym regionie. W niedzielę do południa, poza Lubomierzem, wpadły na siebie auta pod Krynicą.

Czytaj też Wyglądało to strasznie. Czołowe zderzenie osobówek pod Berestem [ZDJĘCIA] 

[email protected] fot powiat limanowski 112Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)