Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
22/08/2018 - 11:20

Trzetrzewina: Motocyklista walczy o życie. Policjanci szukają świadków wypadku

Sądeccy policjanci szukają świadków tragicznego wypadku. Dramat rozegrał się w sobotę 18 sierpnia około godziny 17.30 na drodze krajowej numer 28 w Trzetrzewinie.

- Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku, dlatego policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia,
a w szczególności kierujących samochodami, którzy jechali za samochodem marki Renualt oraz osoby, które udzielały pomocy bezpośrednio po zdarzeniu – apeluje asp. szt. mgr Barbara Leśniak z sądeckiej policji. 

Zobacz też Wojtek potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni!

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 64 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997

Policjanci ustalili, że 25-letni mieszkaniec Jazowska jechał motocyklem od Limanowej w kierunku Nowego Sącza. Z kolei kierowca osobówki chciał skręcić w lewo. Ich drogi spotkały się w Trzetrzewinie tuż obok kościoła. Pojazdy zderzyły się. Ciężko ranny motocyklista został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do krakowskiego szpitala. Lekarze walczą teraz o jego życie.

Zobacz też Trzetrzewina: w groźnym wypadku na DK 28 ucierpiał motocyklista. Wezwano LPR

Przyjaciele 25-letniego Wojtka poinformowali nas, że mężczyzna miał już operację i w najbliższych dniach czekają go kolejne. Jego znajomi zdają sobie sprawę, że leczenie i rehabilitacja będą kosztowne, dlatego bardzo szybko zorganizowali liczne licytacje oraz zbiórkę pieniędzy na zrzutce: zrzutka.pl. W najbliższych dniach w jednym z sądeckich klubów odbędzie się koncert, z którego pieniądze zostaną przekazane na leczenie poszkodowanego motocyklisty. W najbliższych piątek organizują spotkanie na tzw. „sądeckim jojku” – w pobliżu Ronda Solidarności.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu