Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
27/07/2020 - 13:35

Trzy zderzenia osobówek w trzy godziny! Pechowy rekord w gorlickim

Od samego rana ratownicy i policjanci z powiatu gorlickiego mają ręce pełne roboty. W ciągu zaledwie trzech godzin doszło do trzech kolizji a być może w jednym z przypadków będzie mowa o wypadku. Od czego zaczęła się ta pechowa seria?

Trzy zderzenia osobówek w trzy godziny! Pechowy rekord w gorlickim

Po godzinie 6 w Dominikowicach zderzyły się dwie osobówki. Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że jeden z uczestników zdarzenia uskarża się na ból kręgosłupa. Karetka przewiozła go na badania do szpitala. Policjanci nadal czekają na wyniki, które przesądzą ostatecznie, czy będzie tu mowa o kolizji czy o wypadku. Jeśli obrażenia poszkodowanego okażą się poważniejsze, sprawa pójdzie innym torem a o konsekwencjach dla winnego zadecyduje sąd.

Zobacz też: Szymbark: koparka dachowała i wpadła do potoku. Operator miał rozbierać most

Godzinę później, dokładnie o 7.10 w Sękowej kierowca audi, obywatel Czech nie zachował należytej ostrożności przy wyprzedzaniu nissana prowadzonego przez mieszkańca Stróżówki. – W wyniku czego doszło – jak to mam zapisane - do otarcia się pojazdów – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach asp. sztab. Grzegorz Szczepanek. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 220 zł.

Z kolei o 9.30 na ulicy Sienkiewicza w Gorlicach mieszkanka Grybowa włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z jadącym prawidłowo oplem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale policjanci musieli zatrzymać dokumenty opla ze względu na bardzo duże uszkodzenia nie nadającego się do dalszej jazdy pojazdu. Sprawczyni – trzeźwa – została ukarana mandatem w wysokości 500 zł i straciła 6 punktów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu