Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
24/10/2020 - 09:05

Uciekła razem ze swoim ukochanym. Szuka ich rodzina i policja

Małopolscy policjanci szukają zaginionej Kai Śmiałek. 15-latka prawdopodobnie uciekła razem ze swoim 17-letnim chłopakiem. Od czterech dni nie daje znaku życia. Jej rodzina nie wie, co się z nią dzieje i gdzie teraz przebywa.

Kaja Śmiałek jest mieszkanką Rzezawy. We wtorek (20 października) wcześnie rano wyszła z domu. Zabrała ze sobą pieniądze i telefon. Nikomu nie powiedziała, gdzie się udaje. Na pewno nie pojechała do szkoły, bo jej klasa miała zdalne nauczanie. Od tego dnia ślad po niej zaginął. Do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią.

Zobacz też Pilne! Zaginęła Józefa Janik z Nowego Sącza. Trwają poszukiwania

15-latka ma około 160 cm wzrostu, białe włosy, niebieskie oczy, a w nosie ma kolczyk. W dniu zaginięcia miała na sobie szarą bluzę, spodnie dresowe, białe trampki i czarną czapkę.

Z policyjnych ustaleń wynika, że może teraz przebywać w Olsztynie razem ze swoim 17-letnim chłopakiem, który również zaginął. Jak podaje strona „Śladem Zaginionych”, 17-latek ma na imię Jakub i jest mieszkańcem Świątnik Górnych – miejscowości położonej koło Krakowa. 13 października wyszedł z domu. Miał iść do kolegi, ale nie dotarł do niego. Od tej pory nie kontaktował się z  rodziną i znajomymi. Zabrał ze sobą dokumenty, duży plecak i telefon, który jest nieaktywny.

Zobacz też Zaginęła 46-letnia Elżbieta Kołodziejczyk. Szuka jej rodzina i policja

Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc odnaleźć nastolatków, koniecznie skontaktuj się z policją w Bochni pod numerem telefonu: 47 83 23 222 lub 112. ([email protected] Fot. KPP Bochnia, Śladem Zaginionych)Dziękujemy za przesłanie błędu