Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
03/06/2020 - 11:20

Uszkodzone auta, latarnia i ogrodzenie. Co się wydarzyło w nocy na Węgierskiej?

Jak doszło do wypadku na ulicy Węgierskiej? Kto kierował samochodem BMW? Dlaczego policjanci nie zastali na miejscu kierowcy? Na te wszystkie pytanie próbują odpowiedzieć sądeccy funkcjonariusze. Wiadomo jedynie tyle, że minionej nocy na ul. Węgierskiej samochód BMW wypadł z drogi i uderzył w latarnię, która przewróciła się na ogrodzenie i zaparkowane auto.

Sądeccy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło minionej nocy na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Dochodziła godzina 3, jak służby ratunkowe zostały poinformowane, że na Węgierskiej samochód BMW zjechał na pobocze i uderzył w latarnię, która przewróciła się na ogrodzenie i stojący na parkingu samochód marki Ford Custom.  

Gdy strażacy i policjanci dotarli we wskazane miejsce, BMW znajdowało się poza jezdnią. Nie zastali tam osób, które podróżowały tym samochodem. Strażacy zabezpieczyli pojazd, odłączyli klemy od akumulatorów i zakręcili zawór butli gazowej, a o uszkodzonej latarni poinformowali urząd miasta.

Zobacz też Tragedia w Kamionce Małej. W pobliżu cmentarza znaleźli zwłoki 32-latka

Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku i kto kierował samochodem BMW.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu