Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
26/11/2023 - 16:10

Utrudnienia na DK 75 w Kurowie. Zderzyły się dwie osobówki

Choć dziś jest na drogach naszego regionu bezpieczniej, to nie oznacza to wcale, że strażacy spędzają dyżur bezczynnie. Nastawcie się na utrudnienia na DK 75 na wysokości Kurowa w gminie Chełmiec.

Utrudnienia na DK 75 w Kurowie. Zderzyły się dwie osobówki

- Zderzyły się dwa auta osobowe – BMW i toyota. Na miejsce jedzie właśnie policja i strażacy, bo w wyniku zderzenia doszło do wycieku z samochodów płynów eksploatacyjnych. Karetka na szczęście nie była potrzebna, bo nie ma poszkodowanych. Trzeba się tutaj liczyć z utrudnieniami w ruchu – usłyszeliśmy od oficera dyżurnego KM PSP w Nowym Sączu tuż przed godziną 16. Szczegóły już niebawem.

A jak w pozostałej części regionu? Jak usłyszeliśmy od strażaków z Limanowej – około 8.10 ratownicy otrzymali wezwanie z miejscowości Poręba Wielka (gmina Niedźwiedz), gdzie doszło do pożaru kotłowni w budynku mieszkalnego. W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy OSP z Niedźwiedzia i strażacy z tymczasowego posterunku straży w Mszanie Dolnej. Na szczęście tutaj też nikt nie ucierpiał. 

Koszmarna noc na Sądecczyźnie. Ranni kierowcy i śmierć w Klęczanach

Około godziny 13.45 w Przyszowej w gminie Łukowica kierowca osobówki nie zachował należytej ostrożności na drodze gminnej, auto z niej wypadło i wylądowało w rowie. Kierujący wyszedł z tego obronną ręką.

Strażacy w Gorlicach jak do tej pory nie odnotowali dziś żadnej interwencji. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu