Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
22/12/2019 - 11:00

W Łazach Biegonickich zderzyły się dwa auta. Jedna osoba trafiła do szpitala

Ten weekend nie należy do najspokojniejszych na drogach naszego regionu. Najpierw w Cieniawie samochód śmiertelnie potrącił pieszego. Półtorej godziny później do identycznego wypadku doszło w Ropie. Jakby tego było mało, w Łazach Biegonickich zderzyły się dwa samochody. Wczoraj padał deszcz i w niektórych miejsca była mgła. Na drogach panowały trudne warunki do jazdy.

W Łazach Biegonickich zderzyły się dwa samochody marki Renault Laguna i Skoda Fabia. Do kraksy doszło w sobotni wieczór (21 grudnia) kilka minut przed godziną 20. Na szczęście osobom, które podróżowały autami nic poważnego się nie stało. Jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych wyszły z pojazdów o własnych siłach. Jedna z nich po przebadaniu przez załogę pogotowia została zabrana do szpitala na badania.

Uszkodzona Skoda częściowo znajdowała się na jezdni, dlatego przez trzy godziny w Łazach Biegonickich były utrudnienia. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tej kraksy. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, uszkodzone samochody zostały zabrane przez pomoc drogową.

Zobacz też Tragedia przed samymi świętami. Zmarł mężczyzna potrącony przez samochód

Ten weekend na sądeckich drogach nie należy do spokojnych. Wczoraj na drodze krajowej numer 28 w Cieniawie, samochód potrącił około 50-letniego mężczyznę. Świadkowie wypadku, a następnie ratownicy medyczni przez kilkadziesiąt minut reanimowali go, niestety ciężko ranny mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja ustala, jak doszło do tej tragedii i kto zawinił.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)