Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
01/11/2020 - 16:40

W lesie w Mochnaczce Wyżnej znaleźli zwłoki kobiety. Czy doszło do samobójstwa?

Dzisiaj rano w lesie w Mochnaczce Wyżnej ktoś dostrzegł ciało kobiety. Było już za późno, żeby ją uratować. Co stało się przyczyną śmierci?

Nie tak dawno informowaliśmy o tragicznym finale poszukiwań 68-latki z Nowego Sącza, której ciało wyłowione zostało z Dunajca. Teraz po raz kolejny doszło do dramatycznego odkrycia. Tym razem w Mochnaczce Wyżnej (gmina Krynica-Zdrój), gdzie w kompleksie leśnym odnaleziono zwłoki kobiety. Co się wydarzyło? Trwają ustalenia, mające na celu to wyjaśnić.

Zobacz także: Tragiczny finał poszukiwań. Wyłowili z Dunajca zwłoki zaginionej kobiety [FILM]

Jak poinformowała naszą redakcję Barbara Szczerba – rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, policjanci otrzymali zgłoszenie o godzinie 9.30. Gdy dotarli na miejsce, było już za późno. Kobiety nie udało się uratować. Trwają oględziny z udziałem prokuratora, który będzie nadzorował śledzwo policji.

Policja po wstępnych ustaleniach wykluczyła udział osób trzecich, co oznacza, że mogło dojść do samobójstwo. Sprawa jest badana, więcej dowiemy się wkrótce. (MP), fot.: Zdjęcie Ilustracyjne/ Archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu