Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
07/12/2018 - 10:00

W Paszynie zderzyły się trzy samochody. Jeden z pojazdów potrącił 96-latkę

Tragicznie rozpoczął się dzisiejszy dzień na Sądecczyźnie. W Paszynie na drodze krajowej numer 28 zderzyły się aż trzy samochody. Jeden z pojazdów potrącił starszą kobietę.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 6 w Paszynie doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się trzy samochody – Volkswagen Passat, Volkswagen Caddy oraz Renault Master. Jeden z pojazdów potrącił starszą kobietę, która szła poboczem drogi.

Zobacz też Śmierć na parkingu w Limanowej. Nie żyje starsza kobieta

Na miejsce pośpieszyło na sygnale pogotowie, strażacy z Nowego Sącza, Paszyna, Mogilna oraz policja. Osoby, które jechały samochodami nie skarżyły się na żadne dolegliwości. Niestety ranna została 96-letnia kobieta. Ratownicy medyczni udzielili jej pomocy i zabrali do szpitala w Nowym Sączu. Na szczęście staruszka była przytomna. Na tę chwilę nie wiadomo, jak ciężki jest jej stan.


Na miejscu pracowali sądeccy policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego wypadku. Wszystko wskazuje na to, że jeden z pojazdów potrącił pieszą, a drugi próbował wyhamować, aby nie przejechać kobiety i wtedy najechał na tył innego pojazdu.  

RG [email protected], Fot. Eryk Kowalski, PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach