Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
09/09/2019 - 16:10

W Podegrodziu zderzyły się dwa dostawczaki. Są ranni [ZDJĘCIA]

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochody którymi kierowali zderzyły się w Podegrodziu. Przez godzinę były utrudnienia w ruchu. Jak doszło do tego wypadku?

Dzisiaj rano kilkanaście minut przed godziną 10 w Podegrodziu doszło do wypadku. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa samochody dostawcze marki Volkswagen Transporter, którymi podróżowali sami kierowcy. Droga była całkowicie zablokowana.

Zobacz też Nieszczęście wisi nad Barcicami? Wypadek zdarzył się zaraz… po wypadku [ZDJĘCIA]

Po chwili zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechali strażacy z Podegrodzia i Nowego Sącza, a także karetki pogotowia i policja. Osoby, które uczestniczyły w kraksie znajdowały się poza pojazdami i skarżyły się na ból. Strażacy udzielili poszkodowanym pomocy, a następnie przekazali pod opiekę ratowników medycznych, którzy dotarli na miejsce. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala na badania.

Z rozbitych pojazdów na jezdnię wylały się płyny. Strażacy odłączyli zasilanie w uszkodzonych samochodach i zabezpieczyli rozlaną substancję.

Sądeccy policjanci ustalali, jak doszło do tego zdarzenia. Jak się okazało, jeden z kierowców jechał w kierunku Stadeł. Na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku dostawczaka.

RG [email protected], fot. U. Piwowar, PSP Nowy Sącz

W Podegrodziu zderzyły się dwa dostawczaki. Są ranni
Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochody którymi kierowali zderzyły się w Podegrodziu. Przez godzinę były utrudnienia w ruchu. Jak doszło do tego wypadku?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)