Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
21/09/2018 - 10:40

W Wojnarowej płonęły garaże. Ranny 17-latek trafił do szpitala

Kłęby dymu unosiły się nad Wojnarową. Płonęły garaże. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Niestety nie obyło się bez rannych. Do szpitala trafił 17-latek, który próbował ugasić pożar.

Niewiele brakowało, a doszłoby do kolejnej tragedii. Był czwartek 20 września. Kilkanaście minut po godzinie 15 w Wojnarowej w gminie Korzenna wybuchł pożar. Palił się blaszany garaż. Mieszkańcy próbowali ugasić ogień, ale niestety na nic zdały się ich starania, dlatego o pomoc poprosili strażaków.

Zobacz też Spłonął samochód dostawczy. Galanteria skórzana poszła z dymem

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce blaszak był już cały w ogniu. Płonął również drewniany garaż, który znajdował się tuż obok. Mieszkańcy zdążyli ewakuować z budynków ciągnik rolniczy i sprzęt. Strażacy musieli działać bardzo szybko, bo w pobliżu znajdował się budynek gospodarczy. Sprawnie rozwinęli węże gaśnicze i zaczęli polewać ogień wodą. Bardzo szybko udało się ugasić pożar.

Niestety ranny został 17-letni chłopak, który próbował ratować dobytek. Mężczyzna z oparzeniami został zabrany przez pogotowie do szpitala. Strażacy rozebrali spaloną konstrukcję budynku i sprawdzili za pomocą kamery termowizyjnej. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru.


RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz

W Wojnarowej płonęły garaże. Ranny 17-latek trafił do szpitala
Kłęby dymu unosiły się nad Wojnarową. Płonęły garaże. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Niestety nie obyło się bez rannych.


Dziękujemy za przesłanie błędu