Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
16/03/2018 - 19:10

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Stanisława Żurka

Wciąż nie odnaleziono zaginionego mieszkańca Olszówki Stanisława Żurka. Mężczyzna od 18 lutego nie powrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną

Już niemalże miesiąc trwają poszukiwania zaginionego 57-letniego Stanisława Żurka z Olszówki. Mężczyzna ostatni raz widziany był 18 lutego. Od tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Zobacz też: Nowe Rybie: zderzyły się 3 samochody. 6 osób, w tym 3 dzieci w szpitalu

W związku z uzyskanymi informacjami policjanci z Grupy Poszukiwawczej komendy w Nowym Targu 13 marca przeprowadzili akcję poszukiwawczą. W działaniach brali udział także ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR oraz liczna grupę strażaków z OSP w Olszówce. W czasie poszukiwań użyto również psa tropiącego. Niestety, mimo podjętych czynności nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego Stanisława Żurka.

Przypomnijmy, iż zaginiony mężczyzna to szczupły 57-latek. Posiada 175 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótki ciemne włosy i pociągłą twarz. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne materiałowe spodnie, czarne buty trzewiki i w czarną bądź ciemnoszarą kurtkę.

Zobacz też: Kasinka Mała: Pijany 32-latek zderzył się z Seatem

Osoby, które posiadają informacje odnośnie zaginionego są proszone o kontakt z komisariatem policji w Rabce-Zdroju, pod numerem: 18 267 62 20, bądź ogólnym telefonem kontaktowym 997.

w.czech@sadeczanin.info, Źródło: KPP w Nowym TarguDziękujemy za przesłanie błędu