Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
17/04/2019 - 11:10

Wieczorny wypadek w Jazowsku. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala

Dwa samochody, którymi podróżowały trzy osoby, zderzyły się w Jazowsku. Niestety nie obyło się bez rannych. Dwie osoby, które skarżyły się na ból, zostały zabrane do szpitala na badania.

Na drodze wojewódzkiej w Jazowsku w pobliżu stacji paliw zderzyły się dwa samochody marki Peugeot 207 i Seat Leon. Do wypadku doszło we wtorek kilka minut przed godziną 21. Z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z Nowego Sącza i Jazowska, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Zobacz też Wpadł autem do potoku. Zginął na miejscu. Policjanci szukają świadków wypadku

Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochodami podróżowały łącznie trzy osoby. Seat znajdował się na poboczu drogi. Przednia część samochodu zatrzymała się na wjeździe na stację paliw, a tylna na chodniku. Natomiast Peugeot stał na jednym pasie drogi i utrudniał przejazd.

Dwie osoby, które podróżowały autami, skarżyły się na ból. Strażacy udzielili im pomocy, a gdy po kilku minutach na miejsce przyjechała karetka pogotowia, poszkodowanymi zajęli się ratownicy medyczni, którzy przetransportowali rannych do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu.  

Zobacz też Przewróciła się naczepa tira. Na jezdnię rozsypał się złom

Przez prawie trzy godziny były utrudnienia na drodze w Jazowsku. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo. Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku, uszkodzone samochody zostały zabrane przez pomoc drogową.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu