Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
20/11/2020 - 13:45

Włamali się w nocy do zakładu jubilerskiego w centrum miasta. Szuka ich policja

Policjanci szukają sprawców, którzy minionej nocy włamali się do zakładu jubilerskiego w centrum Gorlic. Przestępcy uszkodzili drzwi i wybili szybę w witrynie frontowej. Weszli do środka i zabrali drogocenne rzeczy.

Gorliccy policjanci odebrali zgłoszenie kwadrans po godzinie piątej. Pod wskazany adres natychmiast udał się policyjny patrol, który potwierdził, że doszło do włamania.

Zobacz też Zuchwały napad na bank w Męcinie. Scenariusz jak z filmu [WIDEO]

Na miejsce przyjechali też funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy zabezpieczyli ślady oraz monitoring z zakładu i pobliskich budynków. Funkcjonariusze analizują teraz nagrania z kamer. W poszukiwania sprawców policjanci zaangażowali także psa tropiącego.

- Niestety zakład znajduje się w bardzo ruchliwym miejscu. W godzinach porannych mnóstwo osób tamtędy przechodzi, dlatego pies nie był w stanie wyodrębnić konkretnego zapachu sprawców – wyjaśnia asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji.

Zobacz też Ukradli z banku sejf, kradzione auto spalili. Policja ujawnia nowe fakty [FILM]

Jak na razie nie wiadomo, co włamywacze skradli. Właściciel nie oszacował jeszcze, jaka jest wartość poniesionych strat.

Przestępcy uciekając zgubili niektóre skradzione rzeczy. Zostały one zabezpieczone przez policjantów. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu