Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
16/04/2019 - 13:20

Wpadł autem do potoku. Zginął na miejscu. Policjanci szukają świadków wypadku

Śledczy ustalają przyczyny tragicznego wypadku w Obidzy, w którym zginął mężczyzna. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które widziały zdarzenie albo posiadają istotną wiedzę w tej sprawie, aby zgłosiły się na policję.

Sądeccy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak doszło do tragicznego wypadku w Obidzy. Przypomnijmy. Dramat rozegrał się 24 marca. W tym dniu około godziny 21:30 kierujący samochodem marki Suzuki na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w barierę energochłonną, a następnie spadł z przydrożnej skarpy do potoku. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zobacz też Tragiczny wypadek w Obidzy: samochód wpadł do potoku. Nie żyje kierowca

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ze Starego Sącza, zespół wypadkowy oraz technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz podjęli szereg czynności mających na celu ustalenie jego przyczyn i okoliczności. Obecny był również biegły z zakresu ruchu drogowego. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

- Zwracamy się do ewentualnych świadków tego wypadku drogowego lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat. Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia – apeluje Aneta Izworska z sądeckiej policji. - Na wszelkie informacje czekamy pod numerami telefonów: 997, 112 (całodobowo) lub 18 442 42 64 (w godzinach 7:30 – 15:30).


RG [email protected] Fot. OSP Kadcza / PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"