Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
17/02/2024 - 17:55

Wszystko zobaczył, kiedy przyjechał pod jego dom. Nie dało się już pomóc

Sobotni poranek przyniósł dwie tragiczne informacje. W Bieczu najprawdopodobniej zabita została 94-latka. Zwłoki znalezione zostały jednak również w Dominikowicach. Na pomoc również w tym przypadku było za późno.

Tragedie w powiecie Gorlickim

Sobota jest tragicznym dniem w powiecie gorlickim. Jak już informowaliśmy, w Bieczu została najprawdopodobniej zabita 94-latka. Kiedy policjanci weszli do mieszkania, w środku była również jej 24-letnia wnuczka. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ.

Niestety, nie było to jedyne dramatyczne odkrycie tego dnia. Podobnie było także w Dominikowicach, gdzie znaleziony został martwy 57-latek. Wszystko działo się około godziny 8. To właśnie wtedy tamtejsze służby odebrały telefon, po którym od razu udały się na miejsce. Zgłoszenie miało wpłynąć od osoby, która przyjechała pod jego jego dom. 

Nie żyje mieszkaniec gminy Gorlice

Oficer prasowy gorlickiej policji - asp. szt. Gustaw Janas, przekazał nam, że mężczyzna został odnaleziony w pobliżu miejsca, w którym mieszkał. Niestety, na pomoc było już za późno. Jego życia nie udało się uratować. W akcji brali udział również strażacy oraz ratownicy medyczni.

Dodajmy, że siłowe otwarcie mieszkania było konieczne również w nocy z piątku na sobotę w Gorlicach. W tym przypadku obyło się się jednak bez osób poszkodowanych. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu