Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
21/09/2020 - 12:50

Wybrał się na grzyby, do domu już nie wrócił. Co się wydarzyło w Bukowcu?

Jak zginął mężczyzna, który przyjechał tutaj na grzyby? Jak na razie ani policja ani prokuratura nie są w stanie odpowiedzieć na te pytania. Wszelkie wątpliwości rozwieją wyniki sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w najbliższych dniach w krakowskim Collegium Medicum.

Sądeccy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, co się wydarzyło w piątkowy wieczór w lesie w Bukowcu. Znaleziono tam zwłoki mężczyzny. Jak udało nam się dowiedzieć, jest to ciało 67-letniego mieszkańca Tarnowa, który przyjechał do powiatu nowosądeckiego na grzyby.

- Policjanci wstępnie wykluczyli, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Zobacz też Przyjechał do lasu w Bukowcu na grzyby. Tam doszło do tragedii

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z prokuratorem. Ciało 67-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które zostaną wykonane w najbliższych dniach w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyniki sekcji pomogą śledczym wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.  

Jak na razie nie wiadomo, czy w lesie doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy może śmierć nastąpiła z powodu choroby albo jeszcze innej przyczyny. Do sprawy wrócimy. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Pixabay)Dziękujemy za przesłanie błędu