Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
23/09/2020 - 14:30

Wyglądało groźnie. Na DK-75 znów zderzyły się samochody [ZDJĘCIA]

Na drodze krajowej numer 75 w Maciejowej zderzyły się samochody. Jedna osoba była poszkodowana i została zabrana do szpitala na badania. Przez godzinę na krajówce były utrudnienia w ruchu.

We wtorkowy wieczór po godzinie osiemnastej w Maciejowej doszło do wypadku. Na drodze krajowej numer 75 zderzyły się dwa samochody. Prawdopodobnie jeden z kierowców najechał autem na tył poprzedzającego go pojazdu.

Zobacz też Zderzenie czołowe na DK-75 w Nawojowej. Są ranni [ZDJĘCIA]

Bardzo szybko na miejsce wypadku dotarli strażacy z Łabowej i Krynicy, a także karetki pogotowia i policja. Jak się okazało, zarówno Fordem, jak i Mini Cooperem podróżowali sami kierowcy, którzy wyszli z pojazdów samodzielnie przed przybyciem służb ratunkowych.

- Mini Cooper znajdował się poza jezdnią w przydrożnym rowie. Z kolei Ford stał na zatoczce autobusowej. Wylały się z niego na drogę płyny eksploatacyjne – informują strażacy.

Strażacy odpięli w uszkodzonych autach akumulatory, oświetlili teren i usunęli z drogi rozlane płyny oraz części, które odpadły od samochodów w momencie zderzenia. Na krajówce były utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo. Aby nie tworzyły się korki, policjanci wyznaczyli objazd.

Zobacz też Pożar sklepu Media Expert został ugaszony. Trwa liczenie strat [FILM, ZDJĘCIA]


To już kolejny wypadek na drodze krajowej numer 75. Przypomnijmy. We wtorek przed godziną jedenastą na krajówce w Nawojowej zderzyły się czołowo dwa samochody. Autami podróżowały w sumie cztery osoby. Dwie z nich były ranne i zostały zabrane do szpitala w Nowym Sączu na badania. Przez kilka godzin ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz, OSP Łabowa)

Wyglądało groźnie. Na DK-75 znów zderzyły się samochody
Na drodze krajowej numer 75 w Maciejowej zderzyły się samochody. Jedna osoba była poszkodowana i została zabrana do szpitala na badania. Przez godzinę na krajówce były utrudnienia w ruchu. (Fot. PSP Nowy Sącz, OSP Łabowa)


Dziękujemy za przesłanie błędu