Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
03/04/2022 - 13:05

Wyglądało to katastrofalnie. Zakończyli podróż na dachu w przydrożnym rowie

Wypadków w sobotę niestety nie brakowało. Zapadał zmrok, kiedy Volkswagen, którym podróżowały dwie osoby wpadł do rowu i dachował. Niestety, jedna z nich musiała zostać zabrana do szpitala. Wszystko działo się w Boguszy.

Wypadek za wypadkiem. Tak najkrócej można podsumować weekend na drogach Sądecczyzny. Niewątpliwie przyczyniają się do tego bardzo trudne warunki na drogach. Oprócz dramatu w Muszynce i kraksy w Nawojowej, do wypadku doszło także na ul. Prażmowskiego w Nowym Sączu (nikt nie został poszkodowany).

Na tym jednak nie koniec. Bardzo poważnie wyglądało również dachowanie auta (Volkswagena Polo) w Boguszy. O zdarzeniu sądeccy strażacy zostali poinformowani dwie minuty po godzinie 19.

Jak się okazało, pojazd wpadł w poślizg i wylądował na dachu w przydrożnym rowie. Podróżowały nim dwie osoby, które opuściły go jeszcze przed przybyciem służb. Jedna z nich była niestety poszkodowana i musiała zostać zabrana do szpitala. Uszkodzenia samochodu były bardzo duże.

Na miejscu oprócz sądeckich strażaków pracowali także druhowie z OSP Bogusza i OSP Binczarowa. Obecne było również pogotowie oraz policja. Działania trwały ponad godzinę. ([email protected], fot.: PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu